Šiltovka s LED svetlom army BS001

Katalógové číslo: BS001
Popis: Šiltovka je vhodná pre rybárov, poľovníkov, elektrikárov, kutilov, v expedícií, pre vodičov nákladných áut, nadšencov, na pobyt a prechádzky v prírode, pri športovej činnosti, domácich opravách, v armáde, mestskej polícii a pod.
LED šiltovka je vhodná pre každého, kto potrebuje osvetlenie a voľné ruky.. Svojím využitím je LED šiltovka univerzálnym reklamným predmetom na firemné účely. LED šiltovka umožňuje našiť logo firmy, názov firmy. 
Šiltovka má v šilte zabudovaných 5 ks LED diód so silným svietivým paprskom, porovnateľným s čelovkami. LED diódy v šilte sú takmer neviditeľné, vypínač je skrytý v šilte, umožňuje veľmi jednoduché a pohodlné rozsvietenie a zhasnutie LED diód. LED diódy sú napájané 2 lítiovými batériami skrytými na boku šiltovky. Umožňujú min. 240 minút (4 hodiny) nepretržitého osvetlenia. Výmena batérií je rýchla a jednoduchá. Svetlo vydávané LED diódami je podobné slnečnému, vďaka čomu osvetlené predmety zachovávajú prírodný ráz. Zabudovaná poistka na vypnutie pri prevoze v batožine.
Váha LED diód vrátane batérií je takmer nulová.
Cena s DPH: 6,90 €
Cena bez DPH: 5,75 €
Kúpiť