O nás

Spoločnosť BORMIS s.r.o. bola založená 2. marca 2007. Na trhu s ochrannými pracovnými pomôckami (OPP) už ale jej zakladatelia pôsobia od roku 2001. Naším cieľom je kompletné zabezpečenie ochrany Vás a Vašich zamestnancov pri práci. Nami dodávané ochranné pracovné pomôcky (OPP) sú vhodné a prakticky využiteľné vo všetkých odvetviach priemyslu ale i na Vami vykonávané domáce práce.
 
Náš sortiment tvoria: rukavice, pracovné odevy, pracovná obuv, okuliare, štíty, ochrana sluchu, ochranné prilby, bezpečnostné postroje, filtračné polomasky, respirátory proti prachu, odevy do vysokých teplôt a iné doplnky a príslušenstvo z produktov ochranných pracovných pomôcok (OPP). Medzi našimi produktami nájdete výrobky značiek: 3M, Peltor, Venitex, Panoply, Lanex, Protekt, JSP, E.A.R., Uvex, Elstrote, Heckel, Adamant, Bennon.
 
Snažíme sa napĺňať predstavy našich zákazníkov a naším tovarom chrániť vaše zdravie pri práci. Taktiež zabezpečujeme vyšívanie a potlač na nami dodávané výrobky podľa Vašich požiadaviek.
 
Spoločnosť BORMIS s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 44888/B.